Rohnson R-256

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant2,39 €97 % • 808 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €96 % • 499 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 206 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 1 493 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,2 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €79 % • 3 844 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 31 869 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Typ
stolné
Počet grilovacích plôch
Príkon
2000 W
čierne/strieborné

• jednoduché čistenie
    • pohotové a rýchle grilovanie menšieho množstva

Použil som ho zatial len pár krát a bola to jeho prvá sezóna. Páči sa mi jeho spratnosť rýchle použitie a aj umytie. Na menšiu grilovačku pre cca 4 osoby úplne postačuje a raz som ho použil aj ako podporu k veľkému grilu čo bolo úplne super. Ale pár krát som ho použil aj len na grilovanie len pre seba a tu som ocenil jeho jednoduché umývanie oproti čisteniu veľkého grilu.

• , zakúpené v ESAT

Počet grilovacích plôch
Príkon
2000 W
čierne/strieborné

bezdymový elektrický otvorený stolný gril • chrómovaný nerezový rošt • rozmer roštu: 41,5 × 24 cm • príkon 2 000 W • odnímateľný rošt s nastaviteľnou výškou • vyberateľný podnos na vodu • jednoduché čistenie • tepelne izolovaný vonkajší plášť • nastaviteľný termostat (max. 250 °C) • svetelná signalizácia prevádzky • hmotnosť: 1,89 kg

• jednoduché čistenie
    • pohotové a rýchle grilovanie menšieho množstva

• , zakúpené v ESAT

Splnil čo sme očakávali.

• .
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Kvalitný gril...vyskúšaný už veľakrát...rýchle zohriaty,plocha dostatočne veľká na rodinnú grilovačku. Odporúčam
    • Žiadna.

• Lacny, lahko umyvatelny, na maso uplne idealny

• Výhodná cena

šikovný,skladný a na celoročné používanie vonku či v byte,každému odporúčam.Rýchla príprava pokrmov.

• Som velmi spokojna lahka mamipulacia

• Veľmi skladný, jednoduchý a praktický. Kvalita spracovania veľmi dobrá. Dobrý pomer cena- kvalita. Môžem odporučiť.

• dobre pecie

som spokojna s tym grilom co som si objednala u vas.